Partnerzy konferencji AV-POLAND 2022

Przedstawiamy 3 kolejnych Partnerów nadchodzącej konferencji AV-POLAND 2022, która odbędzie się już 7 czerwca 2022! 

CUPRA to nowa motoryzacyjna marka, w której sercu znajdują się sportowe osiągi, progresywny design i najnowsze technologie. Istniejąca wcześniej jako najbardziej dynamiczna wersja wyposażenia SEATa, oferowała wyjątkową moc, technologię i pełen emocji design. Jako odrębna marka, powstała w 2018 roku w Barcelonie, w Hiszpanii, prezentując własne logo, własny, ostry charakter oraz niezmiennie, stawiając na sportową radość z jazdy. Barcelona to również siedziba marki, w której powstają samochody, łączące emocje, elektryfikację oraz sportowe osiągi. Obecnie w gamie CUPRA znajduje się 5 modeli:  Ateca, Leon w wersji hatchback oraz sportstourer, Formentor oraz Born.

ŠKODA Auto Szkoła powstała w 2004 roku i jest jedną z najdłużej działających szkół prowadzących szkolenia z bezpiecznej jazdy. Swoim klientom oprócz wiedzy teoretycznej, oferuje szeroki zakres szkoleń praktycznych, a w tym treningi na Autodromie i w warunkach rzeczywistych, m.in. z jazdy ekonomicznej, defensywnej, off-roadowej oraz szkolenia dla młodych kierowców. Placówka intensywnie rozwija szkolenia z obsługi i jazdy samochodami elektrycznymi oraz szkolenia z implementowanych w samochodach systemów wspierających kierowcę, a także organizuje warsztaty i wykłady wspierające budowanie kultury bezpieczeństwa ruchu drogowego w przedsiębiorstwach, których pracownicy na co dzień wykorzystują samochody osobowe jako swoje narzędzie pracy. 

Toyota – Grupa Cygan swoimi korzeniami sięga 1982 roku, kiedy to powstał pierwszy warsztat samochodowy w Markach-Strudze. Firma powstała dzięki charyzmie, zaangażowaniu i motoryzacyjnej pasji założyciela, który umiał swoją wizję i optymizm zaszczepić innym. Od początku wierzyliśmy, że receptą na sukces jest łączenie tradycji i rodzinnej atmosfery z fachowością, uczciwością i szybka obsługą. Jesteśmy przekonani, ze tylko całkowicie zadowolony Klient wróci do nas po raz kolejny i poleci nas swoim znajomym. To przekonanie wyznacza nam kierunek i determinuje rozwój. Obecnie Grupa Cygan skupia 5 Autoryzowanych Stacji: Toyota Marki, Toyota Żerań, Lexus Warszawa Żerań, Toyota Poznań Centrum, Toyota Professional Bemowo. 

Dowiedz się więcej na temat AV-POLAND 2022