Partnerzy konferencji AV-POLAND 2022

Mamy zaszczyt powitać Avallo, Robotec.ai i Trapeze Poland jako naszych partnerów na AV-POLAND 2022!

Avallo to firma oferuje 12 obszarów wsparcia przedsięwzięć biznesowych oraz naukowo-badawczych. Firma wspiera swoich Partnerów m.in. w kompleksowej obsłudze jazd testowych. Projekty tego rodzaju obsługują w ramach współpracy z sektorami typu OEMs czy Tier już od ponad 7 lat a jazdy realizowane były na czterech kontynentach równocześnie. Personel Avallo to osoby z udokumentowanym stażem za kierownicą oraz ze specjalistycznymi certyfikatami wystawionymi przez profesjonalną szkoły bezpiecznej jazdy. 

Robotec.ai to firma technologiczna, zaangażowana w rozwój zaawansowanych rozwiązań dla systemów automatycznego kierowania (automated driving), pojazdów skomunikowanych (connected vehicles) i robotyki. Robotec.ai specjalizuje się w badaniach, prototypowaniu i inżynierii oprogramowania, koncentrując się przy tym na rozwiązaniach bezpiecznych i zorientowanych na człowieka. W portfolio usług znajdują się trzy obszary: robotyka, interior sensing (monitorowanie kierowcy i wnętrza pojazdu) oraz sztuczna inteligencja. Wspomagają partnerów w zastosowaniu ROS i ROS2 przy aplikacjach robotycznych oraz służą specjalistyczną wiedzą przy tworzeniu modułów opartych na LIDARach na potrzeby lokalizacji, percepcji i planowania ruchu. Zapewniają wsparcie w zakresie tworzenia wirtualnych scenerii i niestandardowych komponentów dla środowisk symulacyjnych, a także złożonych integracji systemów AV/ADAS. W obszarze rozwiązań interior sensing, firma oferuje usługi testowania i walidacji oraz dedykowane narzędzia monitorowania kierowcy.  Świadczą usługi w zakresie inżynierii oprogramowania, wspierając partnerów w opracowywaniu rozwiązań do wykrywania szczególnie istotnych dla bezpieczeństwa stanów kierowcy, np. senności, rozproszenia uwagi, jazdy pod wpływem środków odurzających czy nagłych przypadków medycznych.

Trapeze Poland specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT dla transportu publicznego. Jako jedyna firma w Polsce uczestniczyła we wszystkich pilotażowych wdrożeniach pojazdów autonomicznych w naszym kraju. Celem jaki przyświeca projektom prowadzonym przez Trapeze jest stworzenie zintegrowanej mobilności jutra, począwszy od planowania podróży oraz zarządzania informacją, przez monitoring i zarządzanie flotą, aż po wsparcie świadczenia usług w formie „na życzenie”. W ramach dotychczasowych wdrożeń związanych z autonomicznymi pojazdami w Polsce, Trapeze może pochwalić się bezpiecznym przewiezieniem ponad 5400 pasażerów i przejechaniem ponad 1600 km.

Dowiedz się więcej na temat AV-POLAND 2022