Partnerzy konferencji AV-POLAND 2022

Z przyjemnością ogłaszamy, że witamy nowych Partnerów nadchodzącej konferencji AV-POLAND 2022!

Polski Związek Motorowy (PZM) to organizacja skupiająca stowarzyszenia i kluby sportowe działające w branży motoryzacyjnej i pokrewnych, powstała w 1950 roku. Związek zajmuje się propagowaniem wiedzy i kultury motoryzacyjnej, prowadzi działania na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, promuje turystykę motorową. PZM pełni funkcję polskiej federacji narodowej w sporcie motorowym. Jest członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a także federacji międzynarodowych, takich jak Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA), Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM). 

SDCM Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych jest organizacją firm działających w obszarze produkcji i dystrybucji części motoryzacyjnych oraz usług napraw i serwisowania pojazdów. To reprezentacja 164 największych graczy Przemysłu i Rynku części motoryzacyjnych. SDCM należy do największych organizacji europejskich takich jak: CLEPA (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Części Motoryzacyjnych) i FIGIEFA (Międzynarodowa Federacja Niezależnych Dystrybutorów Motoryzacyjnych). Zadaniem Stowarzyszenia jest m.in. działanie na wielu płaszczyznach by tworzone regulacje prawne jak najbardziej wspierały działalność przedsiębiorców z sektora motoryzacyjnego.
Panek CarSharing jest marką, która od 5 lat odnosi sukcesy w branży wypożyczalni samochodów współdzielonych. Ta nowoczesna forma wynajmu samochodu za pomocą aplikacji na smartfony otwiera zupełnie nowe możliwości dla mobilności miejskiej i podróży pomiędzy miastami. Jako największy dostawca usługi CarSharing w Polsce, PANEK zarządza flotą kilku tysięcy samochodów, które udostępnia nie tylko w największych aglomeracjach, ale także w mniejszych miastach, zapewniając tym samym pełną swobodę przemieszczania i gwarancję dostępności usługi.

Dowiedz się więcej na temat AV-POLAND 2022