Partnerzy konferencji AV-POLAND 2022

Poznajcie kolejnych Partnerów konferencji AV-POLAND 2022!

Blees zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych form mobilności dla transportu zbiorowego. Firma opracowuje autonomiczny, bezemisyjny pojazd umożliwiający przewiezienie do kilkunastu osób. Minibus nadaje się do obsługi obszarów znajdujących się na obrzeżach miast, stanowiąc uzupełnienie komunikacji publicznej na tzw. pierwszej i ostatniej mili. Wykorzystywany może być również na terenach o wzmożonym ruchu pasażerskim, jeżdżąc wahadłowo. Pojazd poruszać się będzie w systemie transportu na żądanie, odpowiadając na potrzeby pasażerów w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. 

Zespół AutonomyNOW tworzy nową generację systemów autonomicznych dedykowanych do branży Automotive. Zapewniają bezpieczeństwo na pokładzie autobusów miejskich i międzymiastowych dzięki kompleksowemu systemowi ADAS. Firma współpracuje z producentem autobusów SOLARIS, z którego Zespołem wdraża do produkcji seryjnej System ADAS umożliwiający m.in. wykrywanie pieszych i rowerzystów w obrębie martwych pól pojazdu oraz monituje senność i oznaki rozproszenia uwagi kierowcy. 

VETURAI to firma specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów opartych o Sztuczną Inteligencję, Wizję Komputerową, analizę zdjęć oraz wideo. Firma działa od 2016 roku i współpracuje z klientami z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Ich rozwiązania zostały z sukcesem wdrożone w takich branżach jak: bezpieczeństwo, marketing, ochrona zdrowia, produkcja przemysłowa oraz motoryzacyjna. Od początku działalności firma wdrożyła kilkadziesiąt indywidualnie opracowanych rozwiązań.

Dowiedz się więcej na temat AV-POLAND 2022