Partnerzy konferencji AV-POLAND 2022

Przedstawiamy kolejnych trzech Partnerów zbliżającego się wydarzenia AV-POLAND 2022, które odbędzie się już 7 czerwca!

Informacja o kolejnych partnerach już wkrótce.

Yunex to polska spółka będąca częścią globalnego podmiotu Yunex Traffic – lidera w dziedzinie adaptacyjnego sterowania i zarządzania ruchem drogowym w miastach oraz na autostradach i tunelach, rozwijającego także inteligentne technologie z obszaru V2X. Automatyzacja i cyfryzacja są głównymi obszarami strategii spółki, wykorzystując możliwości, jakie dają cloud computing, 5G i AI. Yunex Traffic działa w ponad 40 krajach, a jej inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności są obecnie wykorzystywane na całym świecie. Firma wdraża inteligentne systemy transportowe (ITS) od 2003 roku również w Polsce. Projekty z obszaru ITS realizowane są w największych polskich miastach – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Białymstoku, Rzeszowie oraz Tychach, na drogach ekspresowych i tunelach w całej Polsce.
Firma oferuje innowacyjne, inteligentne i kompleksowe rozwiązania w zakresie mobilności dla dróg i miast, obsługując wszystkie główne standardy zarządzania ruchem drogowym i automatyki drogowej na świecie.

SEARCH SAFETY ENGINEERING RESEARCH jest polskim dostawcą rozwiązań technologicznych dla przemysłu motoryzacyjnego, badań i edukacji. Firma rozpoczęła działalność w 2005 roku. Początkowo specjalizowała się w rozwoju modeli numerycznych manekinów zderzeniowych, z czasem poszerzając wachlarz usług o rozwój i testowanie oprogramowania, rozwój systemów autonomizacji ruchu, sprzedaż oprogramowania symulacyjnego oraz czujników LiDAR. Jej strategicznymi partnerami są firmy Siemens i Ibeo Automotive Systems. SEARCH świadczy dla tych partnerów usługi z zakresu rozwoju i testowania oprogramowania, jednocześnie będąc dystrybutorem oprogramowania firmy Siemens i czujników firmy IBEO Automotive Systems. Dzięki temu strategicznemu partnerstwu SEARCH jest w stanie dostarczyć wiedzę inżynierską, narzędzia symulacyjne i sprzęt niezbędny do rozwoju elementów bezpiecznego, autonomicznego i niezawodnego transportu.

Autonoomia to młoda, polska firma dostarczająca komponenty niezbędne do rozwoju bezpieczniejszych i wysoce zautomatyzowanych pojazdów. Oferują wyselekcjonowane produkty światowych producentów oraz szereg usług pozwalających na wsparcie klientów podczas ich integracji. W ich ofercie znajdziemy takie produkty jak czujniki LiDAR amerykańskiej firmy Ouster, a także radary mikrofalowe firmy SMARTMICRO. Autonomia oferuje wsparcie przy ich integracji oraz rozwoju oprogramowania do agregacji i klasyfikacji danych.

Dowiedz się więcej na temat AV-POLAND 2022