Partnerzy konferencji AV-POLAND 2022

Przedstawiamy trzech Partnerów nadchodzącej konferencji AV-POLAND 2022, która odbędzie się w 7 czerwca 2022! 

Informacja o kolejnych partnerach już wkrótce.

Aptiv to światowy lider technologiczny, który opracowuje kluczowe rozwiązania dla automatyzacji jazdy i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Firma zatrudnia ponad 190 000 pracowników w 127 zakładach produkcyjnych i w 12 wiodących centrach technicznych w 46 krajach. Zajmuje się najtrudniejszymi wyzwaniami w mobilności, czyniąc pojazdy bardziej bezpiecznymi, ekologicznymi i lepiej skomunikowanymi. 

W Polsce Aptiv to zakład produkcyjny w Jeleśni, zakład elektroniki w Gdańsku oraz znajdujące się w Krakowie Centrum Techniczne. Wiodące obecnie Centrum Techniczne w Krakowie powstało w roku 2000 i jest obecnie kluczową jednostką badawczo-rozwojową koncernu w dziedzinie zaawansowanego bezpieczeństwa. Powstały w nim m.in. pierwszy system sterowania gestami dla motoryzacji (wprowadzony na rynek w 2015 roku we współpracy z BMW), technologie aktywnego bezpieczeństwa, najcieńszy w branży kabel do dystrybucji sygnału i mocy. Obecnie prowadzone są tu kluczowe projekty dla funkcjonowania firmy w wymiarze globalnym, m.in. w zakresie technologii aktywnego bezpieczeństwa, Inteligentnej Architektury Pojazdu oraz Mobilności Autonomicznej. 

ZF Group jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („See. Think. Act”). Działając w czterech obszarach technologicznych: sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, ZF oferuje kompleksowe produkty i oprogramowanie dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma zatrudnia ponad 157,500 pracowników w 188 lokalizacjach w 31 krajach. Zakres działalności Grupy ZF w Polsce  jest bardzo szeroki i obejmuje zakłady produkcyjne, centra inżynieryjne, centra usług wspólnych oraz dział ZF Aftermarket, który oferuje szeroką gamę produktów do układów napędowych, kierowniczych i podwozi pod markami SACHS, LEMFÖRDER, TRW, WABCO i ZF.

AVL jest największym na świecie niezależnym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem, symulacjami oraz testami dla sektora motoryzacyjnego oraz innych sektorów. Nieustannie rozszerza swoje portfolio obejmujące wysokiej klasy metodologie i technologie w dziedzinie opracowywania oraz testowania pojazdów. Firma wykorzystuje strategię wielu nośników energii do wszystkich zastosowań — od konwencjonalnych przez hybrydowe po akumulatory elektryczne i ogniwa paliwowe. Firma AVL łączy najnowocześniejsze oprogramowanie ze swoją specjalistyczną wiedzą, oferując narzędzia w takich dziedzinach jak: Big Data, sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, czy systemy wbudowane. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu funkcji ADAS/AD firma AVL pracuje nad rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Dowiedz się więcej na temat AV-POLAND 2022